במהלך השנים השקיע איש העסקים אמיר ברמלי ביזמים וחברות רבות באופן אישי או באמצעות חברות בבעלותו. בין הצלחותיו הבולטות :  

 

 וובי - שירות חדשני של השוואת מחירי ביטוח באינטרנט ורכישה אונליין בשיתוף פעולה עם חברות הביטוח המובילות בישראל. אמיר ברמלי היה בין המשקיעים החלוצים שהשקיעו בוובי ובשנת 2015 , על פי פרסומים בתקשורת, מכר ברמלי את אחזקותיו בוובי לפי שווי של כמעט 300 מליון ש"ח .
חברת סילבר היא חברה פיננסית הפועלת משנת 2011 ןמאפשרת לציבור הרחב פלטפורמה המאפשרת פריסה לתשלומים בעלות זולה יותר מהנהוג במשק באמצעות כרטיסי אשראי
איזיבוב מאפשרת לעסקים לקבל בתוך דקות כספים בהיקף של עד 120 אלף פאונד. החברה קיבלה ערבויות בגובה 40 מיליון פאונד מהמוסדות הפיננסיים של האיחוד האירופי, ועד כה העניקה הלוואות לאלפי עסקים. אמיר ברמלי נמנה בין מייסדיה של החברה. את אחזקותיו בחברה מכר אמיר ברמלי לפי שווי של 52 מליון פאונד, כ 250 מליון ש"ח .
 
קרן הגשמה נוסדה בשנת 2009 על ידי יזמים מן השורה הראשונה והיא מציעה מודל השקעה חדשני: השקעה משותפת. מדובר במודל שבו מספר משקיעים פרטיים משתתפים יחד בהשקעה גדולה אחת, עם אפשרות להרוויח תשואה גבוהה מהממוצע. אמיר ברמלי נמנה על מייסדיה של קרן הגשמה וב 2013 מכר את מלוא אחזקותיו בקרן, על פי פרסומים, בשווי של 180 מליון ש"ח .
SalesBunny™ – the sales force that doesn’t require any care or feeding. No healthcare benefits, no paid time off, no equal opportunity employment.
 
רימידור ביומד היא חברת פיתוח מוצרים רפואיים המתמחה בעיקר בתכשירים ותרופות לריפוי וטיפול בנזקים הנגרמים או מחימירים כתוצאה ממלת הסוכרת. החברה מצויה כבר בשלב הניסויים הקליניים ואף חתמה על הסכם עם ביומד אמריקאית מובילה